Hakkımızda

Ecem sürücü kursu Güneşli sürücü kursları arasında hizmet vermekte olup kaliteli kadrosuyla %100 Hedefinize ulaşmanızı sağlamaktadır. Bağcılar Güneşli Ecem Sürücü Kursu Yanınızda.

Kursumuzun amacı sizlere sadece ehliyet vermek değil, sizleri tam anlamıyla trafiğe hazırlamaktır. Konusunda uzman Bay ve Bayan direksiyon hocalarımızın gözetiminde sizlere güvenli ve donanımlı araçlarımızla eğitim verilmektedir. Ecem Sürücü Kursunda istedik ki, gerek şık dekorasyonumuzla gerekse, genç profesyonel ve dinamik kadromuzla Türkiye’de bir ilk’e imza atalım ve alışılagelmiş sıkıcı eğitim alanlarından farklı olalım. Kursumuzda eğitim saatlerinizin dışında sizlere keyifle vakit geçirebileceğiniz rahat ve konforlu bir ortam yarattık.

Ecem Sürücü Kursu, kurumsallık güvencesiyle sizlere en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla vermek için en kısa zamanda ehliyet ihtiyacı olanları bekliyor…

 Misyonumuz

Misyonumuz

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ecem Sürücü Kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, ehliyet eğitiminde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir sürücü kursu eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız. Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız. Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız. Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız. Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız. Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız. Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

2020 Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım: Limon Ağacı